Відповіді до контрольних робіт з математики: алгебра, геометрія 7 клас

Відповіді до контрольних робіт з математики: алгебра, геометрія 7 клас

Розв'язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт - Математика: Алгебра, Геометрія для 7 класу.
43016
Алгебра (Бевз) 7 клас

Алгебра (Бевз) 7 клас

Для більшої половини семикласників алгебра є однією з найважчих шкільних дисциплін. І якщо, наприклад, хімія або фізика обґрунтована процесом чи роботою, то алгебра - це набір формул, зрозуміти і запам'ятати які можуть далеко не всі.
Тому, що б не виникало проблем і складнощів з алгеброю, семикласникам варто скористатися посібником "Готові Домашні Завдання за підручником алгебра 7 клас. Бевз Г.П., Бевз В.Г., 2007р.". І навіть якщо на уроці учень отримав малий бал, то якісно і правильно виконане домашнє завдання суттєво поліпшить показники середнього балу.
43530
Алгебра (Янченко, Кравчук) 7 клас

Алгебра (Янченко, Кравчук) 7 клас

Вдосконалюватися учням 7х класів у знаннях алгебри, виконуючи домашнє завдання з даного предмету, допоможуть готові домашні завдання з алгебри 7 клас. Янченка Г., Кравчука В., 2007р.
Вони гарантовано впораються з виконанням домашнього завдання, зможуть закріпити вивчений матеріал, провести аналіз і забезпечити собі самоконтроль.
36606
Алгебра (Мерзляк, Полонський, Рабінович, Якір) 7 клас

Алгебра (Мерзляк, Полонський, Рабінович, Якір) 7 клас

Під час навчання краще за все інформація сприймається на уроках, але що робити, якщо вчитель задає задачі з алгебри, які ніяк не виходить вирішити самостійно?!
У цьому випадку краще заглянути в готові домашні завдання за підручником "Алгебра 7 клас" А. Г. Мерзляка, В. Б. Полонського, Ю. М. Рабіновича, М. Ц. Якіра, в якому є докладний опис рішень всіх завдань і прикладів.
11237
Алгебра (Бевз) 7,8,9 клас

Алгебра (Бевз) 7,8,9 клас

Для багатьох сучасних учнів, алгебра є складною точною наукою, освоїти яку можуть не всі. Особливі труднощі зазнають ті школярі, які з якихось причин мають пробіл у знаннях з даної дисципліни за попередні класи.
Але які б не були труднощі з алгеброю, виконувати домашні завдання все-таки потрібно. І Щоб уникнути проблем , краще скористатися розв’язанням вправ та завдань до підручника “Алгебра” I. П. Бевза. В. Г. Бевз, в якому є не тільки всі правильні відповіді, але і покрокове рішення.
12234