Хімія 9 клас Попель

Хімія 9 клас Попель

Порох винайшли в Стародавньому Китаї, і його поява змінило людську історію. Нічого цього б не було, якби не чудова наука хімія. Вивчати яку не тільки корисно, але цікаво. Якщо не забувати про лабораторні роботи, зрозуміло.
Але вдома чекають складні домашні завдання, впоратися з якими можна без зусиль, використовуючи гдз з хімії для 9 класу по новій програмі 2017 за підручником: Попеля, Криклі.
41866
  • 100
Хімія (Буринська) 9 клас

Хімія (Буринська) 9 клас

Готові домашні завдання до підручника "Хімія 9 клас" (автор: Буринська Н.М.).
18646
  • 80
Хімія (Ярошенко) 9 клас

Хімія (Ярошенко) 9 клас

Не кожному школяреві вдається знати кожен предмет на відмінно. Кожному доводиться засвоювати той матеріал, який не по душі або ніяк неможливо зрозуміти. Наприклад, хімія потрібна не в кожній професії.
Щоб встигати скрізь, можна скористатись безкоштовним онлайн посібником "Готові Домашні Завдання за підручником Хімія 9 клас Ярошенка О.Г.", можливо нелюбимий предмет вже не буде таким.
19606
  • 80
Хімія (Ляшевська) 9 клас

Хімія (Ляшевська) 9 клас

Хімія це, мабуть, найдавніша наука, що дійшла до наших днів. Пов'язано з нею багато цікавих історій і міфів.
А в школі, на жаль, ми вивчаємо зовсім не їх, а нудні завдання і правила. Правильно їх вирішити вам завжди допоможуть готові домашні завдання з хімії для 9 класу Ляшевської. А заощадивши час на рутинних справах, ви встигнете зробити більше корисних і приємних справ.
12050
  • 80