Фізика 9 клас Бар'яхтар 2017

Фізика 9 клас Бар'яхтар 2017

Відповіді з фізики для 9 класу, автори: В. Г. Бар’яхтар, С. О. Довгий, Ф. Я. Божинова. ГДЗ видане по новій програмі в 2017 році.
1670781 Читати
Фізика Божинова 9 клас - Зошит для лабораторних

Фізика Божинова 9 клас - Зошит для лабораторних

Фізика - улюблений предмет багатьох великих людей. І це тому, що за допомогою даної науки можна зрозуміти механізм багатьох речей. Спробуйте зазирнути в ГДЗ зошита для лабораторних, автор Божинова. Вам відкриється цілий світ всіляких пристроїв і механізмів. Готові лабораторні роботи за новою програмою допоможуть вам краще розуміти матеріал і отримувати задоволення від пізнання нового і цікавого.
194001 Читати
Фізика 9 клас Зошит контроль

Фізика 9 клас Зошит контроль

Це ГДЗ до зошита з фізики складається з 2-х частин: поточний контроль знань і контрольні роботи.
1 частина:
  • КТЗ - картка контролю теоретичних знань
  • СР - самостійна робота
  • ПТ - практичний тренінг
Кожну роботу подано у двох варіантах.
Друга частина розв’язника містить відповіді на контрольні роботи з 1-4 варіант.
232024 Читати
Лабораторні роботи з фізики 9 клас Сиротюк

Лабораторні роботи з фізики 9 клас Сиротюк

Відповіді на лабораторні роботи до підручника Фізика Сиротюка для 9 класу
172105 Читати
Фізика (Шут, Благодаренк, Мартинюк) 9 клас

Фізика (Шут, Благодаренк, Мартинюк) 9 клас

Кожен з нас живе за своїми законами. Для когось це совість і честь, для інших - пустощі і гра. Однак ніхто не в силах переступити через закони фізики. А щоб навчитися грати, необхідно вивчити правила гри.
Готові домашні завдання за підручником фізика Шута, Благодаренка, Мартинюка за 9 клас допоможуть вам зрозуміти суть, розібратися у правилах, за якими грає весь світ, що б просунутися на ще один величезний крок назустріч новим відкриттям.
20468 Читати
Фізика (Сиротюк) 9 клас

Фізика (Сиротюк) 9 клас

«Як це працює?» - питання, яке найчастіше задають діти. Фізика цікава якраз тим, що відповідає на подібні питання. Різні механізми, їх властивості максимальні можливості - все це так цікаво і захоплююче!
Спробуйте почитати на нашому сайті готові домашні завдання з фізика В.Д. Сиротюка для 9 класів. Вам напевно сподобається цей підручник, який допоможе вам краще у всьому розібратися.
44505 Читати
Фізика (Ляшенко, Коршак, Савченко) 9 клас

Фізика (Ляшенко, Коршак, Савченко) 9 клас

ГДЗ до підручника фізики 9 клас Ляшенка, Коршака, Савченка містять детально розписані вправи. Це дозволяє не просто переписати готовий матеріал і отримати оцінку, а й допомагає зрозуміти, як вирішувати подібні завдання.
У тих випадках, коли ви без праці можете впоратися з поставленими задачами, безкоштовні ГДЗ все одно буде вам корисні. З ним можна перевірити, отримані результати.
20471 Читати