Математика 6 клас Істер Зошит
ГДЗ Математика 6 клас Істер Зошит
Посібник містить відповіді до самостійних і тематичних контрольних робіт з математики для 6 класу. Для зручності користування зошитом після кожного завдання передбачено місце для розв`язування та відповідей в якому і розписано ГДЗ.
513591 Читати
Математика 6 клас Мерзляк
ГДЗ Математика 6 клас Мерзляк
Готові домашні завдання (ГДЗ) з математики, автор Мерзляк, В.Б.Полонський, М.С.Якір, 2014 рік, нова програма.
4802042 Читати
Математика 6 клас Істер
ГДЗ Математика 6 клас Істер
Готові домашні завдання (гдз) до підручника Математика Істер для 6 класу по новій програмі за 2014 рік
4470891 Читати
Математика 6 клас Тарасенкова, Богатирьова, Коломієць, Сердюк
ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова, Богатирьова, Коломієць, Сердюк
Готові домашні завдання (ГДЗ) Математика за новою програмою для 6-го класу, автор Тарасенкова, Богатирьова, О. М. Коломієць, 3. О. Сердюк, рік 2014.
7540015 Читати
Математика - Комплексний зошит 6 клас
ГДЗ Математика - Комплексний зошит 6 клас
Відповіді на самостінйні і контрольні роботи в посібнику "Комплексний зошит для контролю знань. Математика 6 клас." Самостійні роботи №1-16 і контрольні роботи №1-10, до яких детально розписані розв'язання.
128710 Читати
Математика 6 клас Мерзляк Робочий зошит
ГДЗ Математика 6 клас Мерзляк Робочий зошит
Відповіді і гдз на робочий зошит з математики для 6 класу, автори Мерзляк А.Г., Полонський В.Б., Якір М.С.
108748 Читати
Математика 6 клас Тарасенкова Зошит
ГДЗ Математика 6 клас Тарасенкова Зошит
Відповіді на зошит для контролю навчальних досягнень з математики, відповіді самостійні та контрольні роботи 6 клас Тарасенкова, Богатирьова, Коломієць, Сердюк.
184047 Читати
Математика (Янченко, Кравчук) 6 клас
ГДЗ Математика (Янченко, Кравчук) 6 клас
Учні середньої школи - це люди, які вже можуть з усією відповідальністю визначити, до якої категорії вони належать: «технарі» або гуманітарії. Перша група має математичний склад розуму і віддає перевагу точним наукам, з гуманітарними ж дисциплінами їхня «дружба» складаються набагато гірше.
А ось гуманітаріям, яким легко даються мови, історія та інші гуманітарні дисципліни, опанувати математику дуже складно. Тому, допомогти їм може посібник "Математика 6 клас. Янченко Г.М., Кравчук В.Р., 2006р.", В якому відмінно викладено рішення завдань всіх рівнів складності.
213150 Читати
Математика (Мерзляк) 6 клас 2006 рік
ГДЗ Математика (Мерзляк) 6 клас 2006 рік
Будь-якому школяру хочеться добре розбиратися в предметах, особливо в математиці, так як ця дисципліна дається далеко не кожному.
Хорошим помічником послужить розв’язник "ГДЗ до підручника математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір, в якому є всі докладні описи рішень до завдань і прикладів, які є в підручнику за шкільною програмою.
424941 Читати
Математика (Бевз) 6 клас
ГДЗ Математика (Бевз) 6 клас
Щодня мільйони людей по всьому світу роблять величезне число обчислень. Також, комп'ютери роблять в сотні разів більше. Щоб зрозуміти весь цей процес - необхідно знати базу.
Математика допомагає зрозуміти принцип роботи всієї техніки і відкриває неймовірні можливості для власника цих знань. Під час навчання завжди бувають труднощі. Розв’язані домашні завдання (гдз) з математики 6 клас Бевз Г.П., Бевз В.Г., 2006р. допоможуть пройти шлях з високо піднятою головою і залишити свій відбиток в історії всесвіту.
146813 Читати
Математик 6 клас - Підсумкові контрольні роботи Гальперіна
ГДЗ Математик 6 клас - Підсумкові контрольні роботи Гальперіна
Розв'язання з коментарями до підсумкових контрольних робіт математики для 6 класу.
110313 Читати
Математика Мерзляк 6 кас - Збірник задач
ГДЗ Математика Мерзляк 6 кас - Збірник задач
Учні 6-х класів, а так само їх батьки! У вас з'явилася унікальна можливість залишити більше вашого особистого часу на відпочинок і провести його в колі родини!
Тепер, з появою ГДЗ до збірника задач з математики для 6 класу Мерзляка А. Г., Полонського В. Б., Якіра М.С. 2006р. ви зможете набагато швидше і якісніше виконувати домашні завдання з математики для тематичного оцінювання, маючи можливість зробити самоконтроль і, при необхідності, роботу над помилками.
35656 Читати