Хімія - Комплексний зошит (Григорович) 11 клас

Хімія - Комплексний зошит (Григорович) 11 клас

Розв'язання до комплексного зошита для контролю знань з хімії 11 клас (автор: О.В. Григорович).
116905 Читати
Хімія (Буринська, Величко) 11 клас

Хімія (Буринська, Величко) 11 клас

Не біда якщо не виходить на відмінно виконувати домашні завдання з хімії. Все набагато простіше, ніж, здається на перший погляд.
З новим розв’язником готових домашніх завдань з хімії ви зможете готуватися самостійно до уроку і вирішувати всі завдання, які задає вчитель додому.
В розв’язнику "Хімія 11 клас. Н. М. Буринської, Л. П. Величко" розписано докладні рішення до домашніх завдань, які задаються за програмою в будь-якій школі, де є предмет хімія.
22764 Читати
Хімія (Ярошенко) 11 клас

Хімія (Ярошенко) 11 клас

Якщо зібралися здавати екзамен з хімії після 11 класу, і вам потрібен цей предмет для вступу до ВНЗ, але ви недостатньо добре знаєте цей його, не варто впадати у відчай.
Все, що вам потрібно, це посібник "ГДЗ з хімії 11 клас О.Г. Ярошенка". Тут показані рішення завдань з хімії.
255389 Читати
Хімія (Лашевська) 11 клас

Хімія (Лашевська) 11 клас

Щоб успішно підготуватися до здачі останніх контрольних та екзамену по хімії в 11 класі, підготовка повинна проходити досить швидко. Складно згадати програму за весь період навчання, але потрібно. Ідеальний помічник - готові домашні завдання за підручником "Хімія 11 клас (рівень стандарту)" Г. А. Лашевської та А. А. Лашевської.
У збірнику представлені якісні рішення для всіх завдань з підручника. Тепер хімія не буде здасться нудним і страшним предметом.
68312 Читати