Українська мова 10 клас Авраменко
ГДЗ Українська мова 10 клас Авраменко
Відповіді з української мови для 10 класу, автор Олександр Авраменко. ГДЗ видані по новій програмі в 2018 році.
1391068 Читати
Українська мова (Заболотний) 10 клас
ГДЗ Українська мова (Заболотний) 10 клас
Державний екзамен це магічні слова для будь-якого старшокласника. Адже саме від результату цього іспиту цілком і повністю залежить подальша доля випускника.
Але не варто впадати у відчай, всі проблеми можна вирішити, якщо докласти трішки старанності, працьовитості, та хитрості. Наприклад, з домашніми роботами вам завжди допоможуть онлайн Готові Домашні Завдання з «Укр мови 11 клас» (рівень стандарту) О. В. Заболотного, В. В. Заболотного.
396663 Читати
Українська мова (Плющ, Тихоша, Караман) 10 клас
ГДЗ Українська мова (Плющ, Тихоша, Караман) 10 клас
Представляємо вашій увазі гдз з української мови (профільний рівень) для старших класів. М. Я Плющ, В. І. Тихоші, С. О. Караман, О. В. Караман створили посібник, який допоможе вам підготуватися до шкільних занять в короткий термін.
Так як посібник вийшов у світ в 2012 році, то він максимально відповідає програмі. Тут ви знайдете вирішення всіх домашніх завдань, що відмінно позначиться на вашій успішності.
А коли підійде час складання екзаменів, ви зможете готуватися на основі готових прикладів.
217022 Читати
Українська мова (Глазова, Кузнецов) 10 клас
ГДЗ Українська мова (Глазова, Кузнецов) 10 клас
Як правило, в 11 класах обов'язковим екзаменом вважається Українська мова і саме цей предмет слід знати добре. Чим більше балів набереться на іспиті, тим легше буде вступити до інституту.
Починати готуватися вже можна з вересня, активно виконуючи ГДЗ за підручником Українська мова (академічний рівень) 11 клас, авторів О. Глазової і Ю. Кузнецова.
200433 Читати