Каталог
ГДЗ  /  6 клас  /  Зарубіжна література  /  Зарубіжна література 6 клас Ніколенко 2023


Зарубіжна література 6 клас Ніколенко 2023 відповіді

ГДЗ Зарубіжна література 6 клас Ніколенко 2023
Відповіді на завдання до творів:
Грецькі міфи: Прометей, Геракл. Подвиг сьомий: критський бик, Дедал та Ікар.
П’ятнадцятирічний капітан
Ніч перед Різдвом
Різдвяна пісня в прозі
Міо, мій Міо
Чи вмієш ти свистати, Юганно?
Жага до життя
35 кіло надії
Джим Ґудзик і машиніст Лукас
Хайку
«Моє серце в верховині...»
Пісня про Гайавату. Люлька згоди
Усмішка
Запах думок

Як ви оцінюєте подвиг Прометея? (4-5 речень)


Мені подобається, що Прометей зробив багато добра для людей. Він не тільки приніс їм вогонь, але і навчив багато корисних речей. Це супергерой, який пожертвував собою, щоб людям було краще. За це його прикули до скелі, але він не жалкує, тому що знає — зробив правильно. Для мене, він просто крутий!
***
Прометей — це символ мужньої, шляхетної людини, яка готова пожертвувати собою заради когось. Слово Прометей означає нести радість і сонце комусь, запалювати вогонь для блага людей. Мені теж хочеться мати характер Прометея. Тому я буду старатися більше робити добра іншим людям.

Про Геракла. (10-12 речень)


Геракл — це відомий герой давньогрецької міфології. Він син Зевса та смертної жінки Алкмени. Геракл був надзвичайно сильний навіть як маленький хлопчик. Він відомий своїми 12 подвигами, які були дуже нелегкі завдання.
Одним із подвигів було вбивство Немейського лева, який був незкоренний. Геракл також зібрав золоті яблука з саду Гесперид. Він навіть підняв небо на свої плечі, коли Атлант відійшов.
Крім того, Геракл був великим воїном і захищав людей від різних небезпек. Але йому також доводилось стикатися з проблемами та випробуваннями, багато з яких були завдані йому його злою мачухою Гера.
Зрештою, Геракл став бессмертним і пішов на Олімп, де живе разом з іншими богами. Він — символ сили, відваги і героїзму.

Переказ про сьомий подвиг Геракла


Бог Посейдон дав критському царю Міносу прекрасного бика для принесення собі в жертву. Але Мінос залишив чудового бика у своєму стаді, а на жертву Посейдону приніс іншого. Розгніваний бог наслав на бика сказ: він став гасати по всьому Криту, знищуючи все по дорозі. Геракл упіймав бика, приборкав і переплив на його спині морем з Криту на Пелопоннес. Еврисфей наказав випустити бика. Той, знову розлютившись, кинувся від Мікена на північ в Аттіку. Там його вбив великий афінський герой Тесей.
Коментарі (11)
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
 1. Додайте будь ласка питання на сторінці 54

 2. Можно переказ про сьомий подвиг геракла

  1. Бог Посейдон дав критському царю Міносу прекрасного бика для принесення собі в жертву. Але Мінос залишив чудового бика у своєму стаді, а на жертву Посейдону приніс іншого. Розгніваний бог наслав на бика сказ: він став гасати по всьому Криту, знищуючи все по дорозі. Геракл упіймав бика, приборкав і переплив на його спині морем з Криту на Пелопоннес. Еврисфей наказав випустити бика. Той, знову розлютившись, кинувся від Мікена на північ в Аттіку. Там його вбив великий афінський герой Тесей.

 3. где 27 тип там мифы пж напишіть пжпжпжпж про прометея


 4. Де 19-20 сторінках? Будь ласка дуже важливо 

 5. почему нету сторинки 21-22


 6. мені задали .Написати як ви оцінюєте подвиг Прометея?(4-5 речень). напишіть рішення пж

  1. Мені подобається, що Прометей зробив багато добра для людей. Він не тільки приніс їм вогонь, але і навчив багато корисних речей. Це супергерой, який пожертвував собою, щоб людям було краще. За це його прикули до скелі, але він не жалкує, тому що знає — зробив правильно. Для мене, він просто крутий!
   ***
   Прометей — це символ мужньої, шляхетної людини, яка готова пожертвувати собою заради когось. Слово Прометей означає нести радість і сонце комусь, запалювати вогонь для блага людей. Мені теж хочеться мати характер Прометея. Тому я буду старатися більше робити добра іншим людям.

 7. А почему нет остальных ну страничек 

 8. Почему нет страниц 17-18?


  1. Ці сторінки в підручнику не містять завдань.
⇨ Останні Коментарі
Коментарі
Гість никита
Гість никита 02.10.2023 - 21:33
спасибо за такое!!
Аналіз
Аналіз 02.10.2023 - 20:54
:( :( :( '( :( :( :(
😺
😺 02.10.2023 - 20:47
№251 приклад 5. Замість 3 в знаменнику першого дробу повинна бути 9.
.
. 02.10.2023 - 20:26
ном. 214 3) там нсд 2•7=14 а там не так ИСПРАВИТЬ ПЖ
Ден-дініс адардуричискимїский
Ден-дініс адардуричискимїский 02.10.2023 - 19:16
Гдз харошия но есть некатарий минуси например вправа 449 там тока адин вирянт написать есе а мне задали написать книжка бла бла бла бла шота там джерело. І що робити мені подобаються це гдз я тут уже